• +90 224 342 40 17
  • Samanlı Mh. İsmetiye Cd. No.34 Yıldırım / BURSA, TÜRKİYE

Kurumsal

Kurumsal
BSM MAKİNE PVC ve ALÜMİNYUM İŞLEME MAKİNALARI

DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU HAMLE, BSM...

2013 yılında genç ve dinamik kadromuzla PVC & Alüminyum İşleme Makineleri sektörüne taze bir nefes olarak girmiş bulunan firmamız Bursa menşeli olup, kuruluşundan bu yana uzman ekibi ve son teknolojik kurumsal imkânları ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

Çözüm odaklı hizmet, güncel teknoloji, hızlı tedarik ve kaliteli ürün sunma ilkesini misyon edinerek, daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıp, genç bakış açımız ve vizyon sahibi hizmetlerimiz ile PVC ve Alüminyum İşleme Makineleri alanında sektörümüzün teknik olarak tüm ihtiyacını karşılayacak alt yapı ve bilgi birikimine sahip olan firmamız, hızlı tedarik desteği ile sektörün nabzını tutmaktadır.

Üretim tesislerimizde üretilen makinelerimiz, başta Avrupa, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere 20 ülkeye ihracatı yapılmaktadır.

Satış öncesine yönelik olarak yüksek randıman ve garanti, satış sonrası desteği için de hızlı servis ve yedek parça imkanı ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretilmekte de satış sonrası hizmetler sağlanmaktadır.

Alanında uzman kadromuz sayesinde güvenilirlik ve kalite politikası yürüten firmamız, bu gün sektörün en değerli firmaları arasında yer almakta olup, ilkelerimizden ve hizmet politikamızdan ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.